Kommunestyret 2016 - 2019 etter suppleringsval 29.09.2016

Kommunestyret har 17 medlemmer


Namn Parti E-post Telefon
Kommunestyret i Balestrand kommune 2015 - 2019
Harald N. Offerdal AP harald.offerdal@balestrand.kommune.no 90794526
Kari Maria Fjærestad AP (gruppeleiar) kari.maria.fjærestad@balestrand.kommune.no 97109326
Espen Lennie Bøe AP esle-bo@online.no 97118171
Antonella Patricia Vidal Ottone AP antito84@gmail.com 91649171
Frode Bøthun KRF (gruppeleiar) frode.bothun@sygna.vgs.no 97101796
Frode kleppe Holgersen KRF fkh@sygna.vgs.no 40245509
Anne Margrethe Kråvik KRF amk@sygna.vgs.no 90202202
Øivind Fagermoen H oifager@me.com 95067261
Lars Trygve Sæle H l-trs@online.no 95949567
Arnstein Menes SP (gruppeleiar) arnstein.menes@sfj.no 41672733
Gunnvor Linde SP gunnvor.linde@sogn.no 90694537
Hallbjørg Eidhamar SP hallbjorg.eidhamar@balestrand.kommune.no 99105085
Leif gunnar Vervik SP gunnar@balestrand-industrier.no 95286938
Tore Feten SP tore.feten@sfe.no 48095608
Jarle Geithus V jargei@online.no 41011606
Hanna Menes V hannamenes@hotmail.com 99553864
Aud Kari Isane SV (gruppeleiar) aud.kari.isane@skatteetaten.no 90939080

 

Varamedlem

Arbeiderpartiet

  1. Gudvin Steinar Haraldsson
  2. Nedzada Fjærestad
  3. Raminta Rimsiene
  4. Anders I. Balevik
  5. Dagmar Nese
  6. Geir Ove Thorbjørnsen
  7. Heidi Johnsen

 

Kristelig Folkeparti

  1. Geir Harkjerr
  2. Åshild Alte Sagevik
  3. Magni Åm Risa
  4. Marit Beathe Kyrvestad
  5. Yonas Ghilamicael Ghebre
  6. Maria Buene

 

Høgre

  1. Einar Inge Målsnes
  2. Lise May Sæle
  3. Mirjam Yasmin Wehbe
  4. Kjetil Nesse
  5. Jonny Bale

 

Senterpartiet

  1. Svein Bjarnar Nesse
  2. Roy Kennet Rendedal
  3. Anders Roseth Dale
  4. Bjørg Aamot
  5. Ruth Nesse
  6. Renate England
  7. Anne-Johanne Bolstad Bjordal
  8. Atle Johannes Dale

 

Venstre

  1. Jon Asbjørn Målsnes
  2. Lars Sjøthun
  3. Merete Sande
  4. Kari Tordis Aarskog
  5. Britt Grimelid

 

Sosialistisk Venstreparti

  1. Amanda Sundby Hoff
  2. Brit Hilde Sundgot
  3. Merete Tangen
  4. Hanne Marie Sæbø






 







 

 

 

 

Tips ein ven Skriv ut